Про компанію

ТМ “Легка Хода”


Житомирська панчішна фабрика – це один з найбільш відомих виробників панчішно-шкарпеткових виробів на території України.
Наша історія починається ще з 1935 року, як історія найбільшої фабрики панчішних виробів всього пострадянського простору.
«Легка Хода»тм – це власність та гордість нашої фабрики, найпопулярніший бренд України.
Наша місія – створювати високоякісну продукцію для всієї родини.
Для нас якість – це кожна деталь виробничого процесу. Ми постійно працюємо над вдосконаленням технологій, підтримуємо високий стандарт та пишаємося своєю репутацією найкращого виробника панчішно-шкарпеткових виробів, які оцінили споживачі не тільки України, але й за кордоном. Роками ми дотримуємося своїх принципів, і тому нам довіряють мільйони покупців.
Вся продукція сертифікована та відповідає вимогам державних стандартів, що підтверджує високу якість та безпечність для здоров’я.
Багаторічний досвід майстерності в поєднанні з сучасним обладнанням та інтенсивним пошуком оригінальних рішень у сфері розробки і впровадження новинок асортименту дає можливість виготовляти дійсно унікальні вироби, представлені виключно «Легка Хода»ТМ.
Ми постійно вивчаємо світовий ринок технологій та сировини, розвиваємося та переоснащуємо виробництво, і саме це дає можливість пропонувати нашим клієнтам якісні сучасні вироби.
Наше кредо – ми були першими і залишаємося кращими.